SPAWACZ

Ofeta dodana: 06 lutego 2019
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: HCP0014
  • Ważne do: 01 kwietnia 2020
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: 1 rok w zawodzie
  • Dodano: 06 lutego 2019

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:
  • spawanie konstrukcji stalowych,
  • praca z dokumentacją techniczną,
  • praca według wymagań jakości dotyczących spawania konstrukcji metalowych.

Wymagania:

     • Co najmniej wykształcenie zawodowe
     • Co najmniej roczne doświadczenie w procesach spawania
     • Zdolności manualne
     • Umiejętność spawania metodą MAG 135; TIG 141
     • Mile widziana umiejętność spawania metodą 121
     • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Aktualne certyfikaty spawalnicze wg PN-EN ISO 9606-1

Oferujemy:
  • pracę w rozpoznawalnej firmie w branży,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (m.in. poszerzenie uprawnień spawalniczych).