ŚLUSARZ

Ofeta dodana: 06 lutego 2019
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 00090
  • Ważne do: 01 kwietnia 2020
  • Lokalizacja: POZNAŃ
  • Doświadczenie: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z KONSTRUKCJAMI SPAWANYMI
  • Dodano: 06 lutego 2019

Opis stanowiska pracy:

Obowiązki:
  • praca z  konstrukcjami stalowymi w oparciu o rysunki techniczne,
  • prefabrykacja detali i podzespołów,
  • przygotowanie konstrukcji spawanych do odbioru

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy z konstrukcjami spawanymi.
  • umiejętność widzenia przestrzennego, obracania brył, zasad rzutowania poziomego, pionowego i bocznego, czytania przekrojów i widoków,
  • mile widziana umiejętność  obsługi palnika acetylenowo-tlenowego,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w czołowej firmie w branży przy zaawansowanych technicznie projektach,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy.