Frezer - operator maszyn sterowanych numerycznie

Ofeta dodana: 01 lutego 2019
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: HCP0208
  • Ważne do: 01 stycznia 2020
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: nie wymagane
  • Dodano: 01 lutego 2019

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska:

1.       Praca w środowisku produkcyjnym.

2.       Wykonywanie prac  w procesie obróbki skrawaniem poprzez frezowanie.

3.       Wykonywanie prac transportowych związanych z obsługą suwnicy jako operator i podhakowy.

4.       Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym.

5.       Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

Wymagania:

1.       Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie techniczne mile widziane.

2.       Praktyczna znajomość rysunku technicznego.

3.       Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technologicznej.

4.       Znajomość budowy maszyn mile widziana.

5.       Mile widziane obsługa elektrowciągu.

6.       Umiejętność pracy w zespole.

7.       Umiejętność  organizacji pracy własnej.

Co oferujemy:

1.       Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

2.       Umowę o pracę.

3.       Możliwość nauki od najlepszych specjalistów.

4.       Bogaty program szkoleń.

5.       Dofinansowanie do karty sportowej.