TOKARZ NA WYDZIALE OBRÓBKI MECHANICZNEJ

Ofeta dodana: 02 sierpnia 2018
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: HCP02084
  • Ważne do: 01 stycznia 2019
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: brak wymagań
  • Dodano: 02 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska:

1.       Praca w środowisku produkcyjnym.

2.       Wykonywanie prac  w procesie obróbki skrawaniem oraz toczenie.

3.       Wykonywanie prac transportowych związanych z obsługą suwnicy jako operator i podhakowy.

4.       Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym.

5.       Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

Wymagania:

1.       Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie techniczne mile widziane.

2.       Praktyczna znajomość rysunku technicznego.

3.       Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technologicznej.

4.       Znajomość budowy maszyn mile widziana.

5.       Umiejętność pracy w zespole.

6.       Umiejętność  organizacji pracy własnej.

Co oferujemy:

1.       Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

2.       Możliwość nauki od najlepszych specjalistów.

3.       Bogaty program szkoleń.

4.       Dofinansowanie do karty sportowej.