Pracownik niewykwalifikowany - PROJEKT SZKOŁA

Ofeta dodana: 06 lutego 2019
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: HCP 02085
  • Ważne do: 01 stycznia 2020
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: brak wymagań
  • Dodano: 06 lutego 2019

Opis stanowiska pracy:

Co możemy Ci zaoferować?
·        Stałą pracę
·        Możliwość odbycia 3 miesięcznego szkolenia zawodowego
·        Płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić pracę z nauką
·        Udział w programie rozwoju zawodowego, opierający się na dwóch filarach:
·        Zdobywaniu różnorodnych doświadczeń
·        Indywidualnym programie szkoleń
·        Możliwość rozwoju osobistego
·        Program benefitów H.CEGIELSKI-POZNAŃ, a w nim: dofinansowanie do tzw. „wczasów pod gruszą”oraz dofinansowanie do zajęć sportowych OK System

Czego możesz się nauczyć?
·         Jak spawać na najwyższym poziomie
·         Jak tworzyć konstrukcje stalowe

Jakie wartości cenimy?

·         Zaangażowanie
·         Rzetelność
·         Umiejętność pracy w grupie

Jakie mamy wymagania?
Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia i konkretnego wykształcenia.
Wystarczą chęci i zapał do pracy, a my wszystkiego Cię nauczymy :)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub bezpośrednio na adres biuropersonalne@hcp.com.pl, w temacie wiadomości wpisując: staż, imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska jakim jesteś zainteresowany.

 Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:
1)     Administratorem moich danych osobowych jest H. CEGIELSKI - POZNAŃ Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 czerwca 1956 r. NR 223/229,
2)     H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna przetwarza moje dane w zakresie przekazanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
3)     moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko
4)     moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powyższe stanowisko,
5)     podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO,  a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych jaki realizuje H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,
6)     odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna usługi związane z procesem rekrutacji,
7)     mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,
8)     mam prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,
9)     podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”