Pracownik transportu

Ofeta dodana: 18 września 2018
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: HCP 09/2018
  • Ważne do: 31 grudnia 2019
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: nie wymagane
  • Dodano: 18 września 2018

Opis stanowiska pracy:

PRACOWNIK TRANSPORTU
W ZESPOLE PLANOWANIA I LOGISTYKI

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
1. Wykonywanie prac związanych z transportem wewnątrzzakładowym,
2. Obsługa urządzeń i środków transportu wewnątrzzakładowego (suwnica z poziomu 0, wózek widłowy),
3. Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem.

Wymagania:
1. Wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
2. Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych oraz do obsługi suwnicy,
3. Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Co oferujemy:
1. Stałą umowę o pracę po okresie próbnym w firmie z długoletnią tradycją,
2. Dodatki za pracę na II i III zmianie,
3. Łatwy dojazd do pracy - dobra lokalizacja obok przystanku MPK,
4. Fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika.

Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:

1) Administratorem moich danych osobowych jest H.CEGIELSKI - POZNAŃ SA z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 Czerwca 1956 r. 223/229,
2) H.CEGIELSKI - POZNAŃ SA  przetwarza moje dane w zakresie wskazanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
3) moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI - POZNAŃ SA dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko,
4) moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powysze stanowisko,
5) podstawą prawną przetwarzania moich danych osobowych jest art.6 ust 1 lit. f) RODO, a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych osobowych jaki realizuje H.CEGIELSKI - POZNAŃ SA jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,
6) odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H.CEGIELSKI - POZNAŃ SA usugi związane z propcesem rekrutacji,
7) mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,
8) mam prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,
9) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
" Wyrażam zgode na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI - POZNAŃ SA moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji."