Mistrz na Wydziale Spawalni

Ofeta dodana: 26 września 2018
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 05/09/2018
  • Ważne do: 31 grudnia 2019
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: Doświadczenie w branży konstrukcji stalowych
  • Dodano: 26 września 2018

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska:

1.       Nadzór nad ilościową, jakościową i terminową realizacją planu na powierzonym odcinku produkcyjnym,

2.       Doświadczenie w egzekwowaniu terminowości wykonania planu produkcyjnego,

3.       Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem powierzonych środków oraz materiałów produkcyjnych,

4.       Zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz nadzór nad podległym zespołem pracowników,

5.       Stała współpraca z działem przygotowania produkcji w zakresie przebiegu i optymalizacji procesu technologicznego,

6.       Sukcesywne wprowadzanie działań doskonalących.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie techniczne,
Wiedza z zakresu norm antykorozyjnych oraz procesów technologicznych malowania oraz zabezpieczeń antykorozyjnych,
Doświadczenie zawodowe w branży konstrukcji stalowych mile widziane doświadczenie w zakresie malowania i zabezpieczeń antykorozyjnych,
Doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty bądź mistrza,
Biegła znajomość rysunku technicznego,
Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne w zakresie powłok malarskich,
Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym,

Co oferujemy:

1.       Stałą umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o wieloletniej tradycji,

2.       Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

3.       Łatwy dojazd do miejsca pracy – dobra lokalizacja obok przystanku MPK,

4.       Fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika.

Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:

1)      Administratorem moich danych osobowych jest H. CEGIELSKI - POZNAŃ Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 czerwca 1956 r. NR 223/229,

2)      H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna przetwarza moje dane w zakresie przekazanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,

3)      moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko

4)      moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powyższe stanowisko,

5)      podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO,  a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych jaki realizuje H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,

6)      odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna usługi związane z procesem rekrutacji,

7)      mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,

8)      mam prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,

9)      podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”