Monter

Ofeta dodana: 15 października 2018
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 01/10/2018
  • Ważne do: 31 grudnia 2019
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: nie wymagane
  • Dodano: 15 października 2018

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska:

Montaż konstrukcji stalowych oraz elementów wyposażenia pojazdów zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe,

Biegła znajomość rysunku technicznego,

Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym, dyspozycyjność,

Zdolności manualne

Co oferujemy:

Stałą umowę o pracę po okresie próbnym w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Pracę w doświadczonym zespole ekspertów z zaawansowanymi technicznie projektami,

Dodatki za pracę na II i III zmianie,

Łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,

Fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika.

Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:

1)      Administratorem moich danych osobowych jest H. CEGIELSKI - POZNAŃ Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 czerwca 1956 r. NR 223/229,

2)      H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna przetwarza moje dane w zakresie przekazanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,

3)      moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko

4)      moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powyższe stanowisko,

5)      podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO,  a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych jaki realizuje H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,

6)      odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna usługi związane z procesem rekrutacji,

7)      mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,

8)      mam prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,

9)      podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”