Kierownik Kontroli Jakości i Laboratorium Badań Nieniszczących

Ofeta dodana: 06 listopada 2018
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: KLBN/112018
  • Ważne do: 30 listopada 2018
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: min. 5-letnie
  • Dodano: 06 listopada 2018

Opis stanowiska pracy:

Zakres obowiązków:

· Zarządzanie podległym zespołem Laboratorium Badań Nieniszczących
· Opracowywanie procedur badawczych i planów badań NDT,
· Przystosowanie Laboratorium NDT do zdobycia akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji,
· Przygotowanie procedur i budowa Laboratorium Wzorcującego,
· Odbiór jakościowy wraz wykonaniem i kompletowaniem dokumentacji odbiorowej zgodnie z planem zapewniania jakości,
· Udział w szkoleniach podnoszących  kwalifikacje oraz organizacja i planowanie szkoleń specjalistycznych dla podległego zespołu,
· Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi nad ciągłym doskonaleniem procesu produkcyjnego pod względem jakościowym,
· Realizacja działań naprawczych i prewencyjnych mających na celu doskonalenie procesu jakości,
· Przygotowywanie i udział w zatwierdzaniu dokumentacji nowych wyrobów w Towarzystwie Klasyfikacyjnym,
· Utrzymanie KPI jakościowych na wymaganym poziomie,
· Uczestnictwo w organizowanych audytach zewnętrznych,
· Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji badawczej, laboratoryjnej, procedur, instrukcji spełniających wymagania jakościowe,
· Współpraca przy przeprowadzaniu FMEA i analiz ryzyka.

Oczekiwania:

· Wykształcenie wyższe techniczne,
· Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale jakości lub laboratorium w  firmie produkcyjnej,
· Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
· Certyfikaty VT2, PT2, MT2, UT2, RT2
· Certyfikaty VT3, PT3, MT3, UT3, RT3 mile widziane,
· Znajomość metod i narzędzi służących do pomiarów konstrukcji stalowych,
· Praktyczna znajomość wymagań i norm: ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 18001/PN-N 18001/ PN-EN ISO 3834/ PN-EN 1090/ ISO 17025,
· Znajomość narzędzi zarządzania jakością,
· Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu audytów i szkoleń,
· Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym kontakt z klientem,
· Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

· Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
· Pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole ekspertów z zaawansowanymi technicznie projektami,
· Dużą decyzyjność w ramach samodzielnego stanowiska,
· Szereg rozwiązań rozwojowych (studia podyplomowe, szkolenia, certyfikacje, udziały w konferencjach),
· Kursy języka obcego,
· Łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,
· Fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika.