INŻYNIER SERWISOWY/ SUPERINTENDENT W ZESPOLE DS. SERWISU SILNIKÓW

Ofeta dodana: 05 grudnia 2018
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: ISDSS/122018
  • Ważne do: 01 lutego 2018
  • Lokalizacja: POZNAŃ, SZCZECIN, GDAŃSK
  • Doświadczenie: MIN. 2 LATA
  • Dodano: 05 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy:

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie usług serwisowych silników okrętowych napędu głównego i agregatów prądotwórczych, 2-suwowych i 4-suwowych,
· Nadzorowanie i wykonywanie usług serwisowych na całym świecie,
· Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi i narzędziami specjalistycznymi w zakresie niezbędnym do wykonania serwisu,
· Gromadzenie informacji technicznych w zakresie wykonywanych usług serwisowych,
· Przygotowywanie raportów po serwisowych.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci: Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,
oraz Akademii Morskiej w  Szczecinie.
· Preferowany 2 – letni staż pracy na podobnym stanowisku,
· Bardzo dobra znajomość czytania dokumentacji technicznej,
· Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
· Mile widziana książeczka żeglarska,
· Gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych na terenie całego świata.

Oferujemy:

· Stałą umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o wieloletniej tradycji,
· Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział
w wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleniach,
· Konkurencyjne wynagrodzenie,
· Fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”