Główny spawalnik

Ofeta dodana: 12 marca 2019
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: HCP/GS/032019
  • Ważne do: 12 czerwca 2019
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: 5 lat
  • Dodano: 12 marca 2019

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska:
  •  Opracowanie i zapewnianie dostępności wymaganych procedur spawania (WPQR) oraz specyfikacji spawania (WPS),
  •  Nadzór nad certyfikatami spawalniczymi,
  • Współpraca w ramach przygotowania produkcji w zakresie nowych wyrobów spawalniczych,
  • Przygotowanie, wdrożenie i utrzymywanie procedur kontroli,
  • Kontrola VT,
  • Wspieranie rozwoju kompetencji i procedur spawalniczych,
  • Przestrzeganie procedur jakości i zaleceń HCP S.A. zgodnych z systemem zarządzania jakością DS/ISO9001:2015, ISO 3834 oraz EN 1090-1/2/3, a także z wewnętrznymi uregulowaniami spółki,
  • Współpraca w ramach ciągłego doskonalenia i optymalizacji,
  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, tytuł Międzynarodowego Inżyniera Spawalnictwa (IWE),
  • Znajomość norm ISO9001:2015; ISO 3834-2; PNEN 1090; ISO 15085;
  • Praktyczna wiedza w zakresie spawania stali i aluminium,
  • Znajomość procesów spawania 135, 136, 138, 131, 141, 121.
  • Doświadczenie zawodowe, preferowany 5 – letni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji spawalniczej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Odpowiedzialność i nastawienie na jakość,
  • Dobra organizacja pracy i elastyczność,
  • Uprawnienia do badań wizualnych (VT2).

Oferujemy:
  •  zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
  • pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole ekspertów z zaawansowanymi technicznie projektami,
  • dużą decyzyjność w ramach samodzielnego stanowiska,
  • szereg rozwiązań rozwojowych (studia podyplomowe, szkolenia, certyfikacje, udziały w konferencjach),
  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK, fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika.