Automatyk/ Programista PLC

Ofeta dodana: 29 stycznia 2020
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 01/01/2020
  • Ważne do: 01 marca 2020
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: min. 2 lata
  • Dodano: 29 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe),  dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
1. Tworzenie oprogramowania sterowników PLC,
2. Tworzenie oprogramowania paneli operatorskich HMI,
3. Uruchomienie i serwisowanie systemów automatyki,
4. Współpraca z działem konstrukcyjnym,
5. Tworzenie DTR maszyn,
6. Uczestnictwo w programach rozwojowych.

Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe kierunkowe – specjalność automatyka, elektrotechnika, elektronika,
2. Doświadczenie zawodowe, preferowany 2 – letni staż pracy na podobnym stanowisku,
3. Znajomość programowania sterowników typu: Siemens S7-1200, Mitsubishi FX, Schneider M340, Delta DV ,
4. Znajomość urządzeń AKPiA,
5. Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technologicznych,
6. Kreatywność i sumienność,
7. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
8. Prawo jazdy kat. B,
9. Uprawnienia SEP E do 1 kV.

Co oferujemy:
1. zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
2. pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole ekspertów z zaawansowanymi technicznie projektami,
3. perspektywę długoterminowej współpracy,
4. szereg rozwiązań rozwojowych (szkolenia, certyfikacje, udziały w konferencjach),
5. łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,
6. premię regulaminową,
7. fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, pikniki rodzinne, paczki dla dzieci na święta.

Informacje dot. przetwarzania danych osóbowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem:  http://hcp.eu/content/assets/INFORMACJA%20O%20PRZETWARZANIU%20PRZEZ%20H.CEGIELSKI-POZNA%C5%83%20S.A.%20DANYCH%20OSOBOWYCH%20OS%C3%93B%20UBIEGAJ%C4%84CYCH%20SI%C4%98%20O%20ZATRUDNIENIE.pdf

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równoregle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”