Automatyk/ Programista PLC

Ofeta dodana: 29 stycznia 2020
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 01/01/2020
  • Ważne do: 01 marca 2020
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: min. 2 lata
  • Dodano: 29 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe),  dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
1. Tworzenie oprogramowania sterowników PLC,
2. Tworzenie oprogramowania paneli operatorskich HMI,
3. Uruchomienie i serwisowanie systemów automatyki,
4. Współpraca z działem konstrukcyjnym,
5. Tworzenie DTR maszyn,
6. Uczestnictwo w programach rozwojowych.

Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe kierunkowe – specjalność automatyka, elektrotechnika, elektronika,
2. Doświadczenie zawodowe, preferowany 2 – letni staż pracy na podobnym stanowisku,
3. Znajomość programowania sterowników typu: Siemens S7-1200, Mitsubishi FX, Schneider M340, Delta DV ,
4. Znajomość urządzeń AKPiA,
5. Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technologicznych,
6. Kreatywność i sumienność,
7. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
8. Prawo jazdy kat. B,
9. Uprawnienia SEP E do 1 kV.

Co oferujemy:
1. zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
2. pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole ekspertów z zaawansowanymi technicznie projektami,
3. perspektywę długoterminowej współpracy,
4. szereg rozwiązań rozwojowych (szkolenia, certyfikacje, udziały w konferencjach),
5. łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,
6. premię regulaminową,
7. fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, pikniki rodzinne, paczki dla dzieci na święta.

Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:
1)  Administratorem moich danych osobowych jest H. CEGIELSKI - POZNAŃ Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 czerwca 1956 r. NR 223/229,
2)  H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna przetwarza moje dane w zakresie przekazanym przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
3) moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko
4) moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powyższe stanowisko,
5) podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO,  a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych jaki realizuje H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,
6) odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna usługi związane z procesem rekrutacji,
7) mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,
8) mam prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,
9) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”