Specjalista ds. zakupów

Ofeta dodana: 12 maja 2020
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 12.05.2020
  • Ważne do: 12 czerwca 2020
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 12 maja 2020

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:

·         Kompleksowa realizacja procesu zakupów materiałów hutniczych, negocjowanie oraz analizowanie warunków handlowych

·         Analiza rynku w obrębie branży hutniczej

·         Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami

·         Kontrola stanów magazynowych

·         Monitorowanie terminowości dostaw oraz rozliczanie dokumentów handlowych

·         Koordynacja procesu dostaw oraz prowadzenie bieżącej oceny dostawców

·         Współpraca z działami produkcji, technicznym i sprzedaży

Oczekiwania:

·         Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zakupu materiałów w przemyśle, atutem będzie znajomość branży hutniczej

·         Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel
i Word

·         Znajomość systemów klasy ERP

·         Znajomości pakietu Microsoft Office na poziomie bardzo dobrym

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Znajomość j. niemieckiego mile widziana

·         Szeroka wiedza z zakresu procesu prowadzenia zakupów

·         Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne

·         Inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·        Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

·        Umowę o pracę

·        Perspektywę długoterminowej współpracy

·        Premię regulaminową

·        Możliwość podnoszenia kompetencji

·        Świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty sportowej, „karpiowe”, pikniki rodzinne, paczki na święta dla dzieci pracowników

Informacje dot. przetwarzania danych osóbowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: http://hcp.eu/content/assets/INFORMACJA%20O%20PRZETWARZANIU%20PRZEZ%20H.CEGIELSKI-POZNA%C5%83%20S.A.%20DANYCH%20OSOBOWYCH%20OS%C3%93B%20UBIEGAJ%C4%84CYCH%20SI%C4%98%20O%20ZATRUDNIENIE.pdf

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równoregle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”