Ślusarz - wypalacz skosów na sekatorach

Ofeta dodana: 25 września 2023
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 2021
  • Ważne do: 31 grudnia 2023
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 25 września 2023

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ – WYPALACZ SKOSÓW NA SEKATORACH

Główne zadania:
· Obsługa sektorów ręcznych do wypalania skosów
· Prace transportowe, przemieszczanie blach na stół wypalarki oraz ich zwrot po paleniu i rozliczeniu na magazyn
· Praca indywidualna na wypalarce oraz zespołowa przy prefabrykacji elementów stalowych wg dokumentacji technicznej
· Możliwa praca przy prefabrykacji detali i podzespołów (trasowanie, cięcie, wiercenie, wypalanie, oczyszczanie, znakowanie pistoletem HILTI)
· Samokontrola i korekta wymiarowa na zgodność z dokumentacja

Oczekiwania:
·  Wymagane wykształcenie średnie techniczne
·  Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
·  Znajomość rysunku technicznego
·  Znajomość zagadnień związanych z budową konstrukcji spawalnych
·  Umiejętność doboru i korzystania z narzędzi
·  Techniczna kreatywność i innowacyjność w obszarze swojego stanowiska
·  Umiejętność widzenia przestrzennego, obracania brył, zasad rzutowania poziomego, pionowego i bocznego, czytania przekrojów i widoków
·  Zdolność samodzielnej organizacji stanowiska pracy oraz doboru oprzyrządowania wykonawczego
·  Mile widziane uprawnienia na suwnice

5 pewnych korzyści, które docenisz:
· precyzyjne zasady zatrudnienia potwierdzone umową o pracę
· dodatki za pracę zmianową
· pracę w centrum Poznania
· nowoczesny park maszynowy
· dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty sportowej, „karpiowe”, pikniki rodzinne, paczki na święta dla dzieci pracowników.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: