specjalista ds. sprzedaży

Ofeta dodana: 05 marca 2021
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: serwis - sprzedaż
  • Ważne do: 31 marca 2021
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 05 marca 2021

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:

·        Obsługa zapytań ofertowych i zamówień w przydzielonym obszarze

·        Opracowywanie ofert

·        Prowadzenie negocjacji handlowych

·        Nadzór nad jakością i terminowością realizacji zamówień

·        Obsługa posprzedażowa kontraktów

·        Wystawianie niezbędnych dokumentów handlowych

·        Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Oczekujemy:

·        wykształcenia wyższego,

·        mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub dziale eksportu

·        mile widziane doświadczenie w branży morskiej

·        znajomości pakietu MS Office na poziomie minimum dobrym,

·        bardzo dobrej znajomości j. angielskiego

·        znajomość j. niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

·        prawo jazdy kat. B – czynne

Dodatkowo ważne jest dla nas żebyś był osobą:

·        Komunikatywną i zorientowaną na klienta

·        Posiadającą umiejętność pracy w zespole

·        Zaangażowaną w realizację zadań

·        Umiejącą pracować pod presją czasu i planować swoją pracę

Oferujemy:

·        Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

·        Umowę o pracę

·        Perspektywę długoterminowej współpracy

·        Możliwość podnoszenia kompetencji

·        Świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty sportowej, „karpiowe”, pikniki rodzinne, paczki na święta dla dzieci pracowników