Kierownik działu konstrukcji

Ofeta dodana: 15 marca 2021
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: Kierownik działu kon
  • Ważne do: 15 kwietnia 2021
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 15 marca 2021

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:

·        Nadzorowanie prac podległego zespołu zgodnie z planami firmy

·        Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów

·        Wykonywanie harmonogramów oraz raportowanie o stanie realizacji

·        Inicjowanie i prowadzenie prac rozwojowych w obszarze specjalistycznego sprzętu wojskowego (mosty mobilne oraz maszyny inżynieryjne) oraz cywilnego (konstrukcje stalowe, biogazownie, hydroelektrownie)

·        Analiza konstrukcyjne i budżetowa proponowanych rozwiązań

·        Przegląd norm oraz analiza przepisów w odniesieniu do realizowanych zadań

·        Nadzór nad rejestrem (i rewizjami) dokumentacji konstrukcyjnej

·        Nadzór nad procesem opracowywania kalkulacji cenowych oraz ocena ryzyka projektu

·        Wspomaganie innych działów w zakresie doradztwa technicznego

·        Kontakt z klientem w zakresie realizowanych zleceń

Oczekujemy:

·        doświadczenia na stanowisku managerskim w obszarze badawczo-rozwojowym, konstrukcyjnym, produkcyjnym, technologicznym lub technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjnym

·        wykształcenia wyższego technicznego w zakresie mechaniki i budowy maszyn

·        minimum 10-letniego doświadczenia zawodowego w tym min. 5 lat na stanowisku kierowniczym

·        dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego

·        umiejętności zamieniania wizji w działające rozwiązania

·        umiejętność planowania i zarządzania pracami B&R w kontekście procesu produkcyjnego

·        umiejętność budowania i rozwijania innowacyjnego zespołu

·        doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu pracami konstruktorów, technologów oraz specjalistów

·        wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz rozwiązywania problemów

·        dużym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu techniki wojskowej i tematyki uzbrojenia i sprzętu wojskowego

Oferujemy:

·        Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

·        Ciekawe wyzwania i możliwość prowadzenia unikalnych projektów

·        Perspektywę długoterminowej współpracy w firmie z długoletnią tradycją

·        Możliwość podnoszenia kompetencji

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: