Kierownik działu sprzedaży

Ofeta dodana: 15 marca 2021
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: Kierownik działu spr
  • Ważne do: 15 kwietnia 2021
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 15 marca 2021

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:

·        Nadzorowanie pracy podległego zespołu

·        Rozdzielanie zadań w zespole

·        Przygotowanie bieżących analiz sprzedaży i spływu należności

·        Skuteczna realizacja planów sprzedaży i pozyskiwanie zamówień stalowych konstrukcji spawanych

·        Aktywne pozyskiwanie szans sprzedażowych i pozyskiwanie zapytań ofertowych

·        Rozwój sprzedaży oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami firmy oraz utrzymanie obecnych kontaktów handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych

·        Identyfikacja potrzeb klienta i fachowe doradztwo

·        Przygotowywanie ofert handlowych przy wsparciu działu technologicznego

·        Udział w targach branżowych

Oczekujemy:

·        wykształcenia wyższego technicznego

·        minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika sprzedaży w branży konstrukcji stalowych

·        bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

·        dobra znajomości języka niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

·        znajomość rynku konstrukcji stalowych oraz szerokie kontakty branżowe

·        bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji

·        łatwość nawiązywania kontaktów

·        samodzielność i umiejętność pracy pop presją czasu

Oferujemy:

·        Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

·        Ciekawe wyzwania i możliwość prowadzenia unikalnych projektów

·        Perspektywę długoterminowej współpracy w firmie z długoletnią tradycją

·        Możliwość podnoszenia kompetencji

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: