Kontroler jakości wyrobów – Specjalista ds. badań nieniszczących

Ofeta dodana: 16 czerwca 2021
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: ZQ_2
  • Ważne do: 25 lipca 2021
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 16 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:

·        Kontrola ultradźwiękowa (UT), magnetyczno-proszkowa (MT), penetracyjna (PT), wizualna (VT) elementów konstrukcji stalowych, części zamiennych araz zleceń usługowych

·        Badanie NDT (UT, MT, PT, VT) – zdawcze dla Towarzystw Kwalifikacyjnych i Odbiorców

·        Potwierdzenie jakości detali i zespołów przekazywanych do obróbki lub bezpośrednio do klienta

·        Określanie, realizacja i monitorowanie działań doskonalących

·        Prowadzenie kontroli narzędzi, przyrządów lub urządzeń pomiarowych w ramach ustawowego zapewnienia jednolitości miar w Firmie

·        Systematyczna współpraca z dozorem w zakresie jakości

·        Ocena jakości materiałów produkcyjnych w czasie obróbki dla potrzeb właściwego egzekwowania jakości od dostawców.

Oczekiwania:

·        Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

·        3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·        Certyfikat badań nieniszczących VT2, MT2, PT2, UT2

·        Umiejętność wykonywania badań nieniszczących zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

·        Umiejętność dokonywania analizy i oceny danych uzyskanych z wykonywanych badań

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Umiejętność identyfikacji materiałów

·        Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych

·        Znajomość procesów spawalniczych i zagadnień jakościowych

·        Doświadczenie w wykonywaniu badań nieniszczących połączeń spawanych

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·        Znajomość pakietu Office

·        Prawo jazdy kat. B.

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Analityczne myślenie

·        Dyspozycyjność

Oferujemy:

·        Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży

·        Umowę o pracę

·        Perspektywę długoterminowej współpracy

·        Premię regulaminową

·        Możliwość podnoszenia kompetencji

·        Świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty sportowej, „karpiowe”, pikniki rodzinne, paczki na święta dla dzieci pracowników