Stażysta w dziale sprzedaży (staż bezpłatny)

Ofeta dodana: 25 października 2021
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: STAŻ
  • Ważne do: 24 listopada 2021
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:

·        aktywne wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach

·        telefoniczny kontakt z klientem

·        przygotowywanie analiz sprzedaży i innych raportów

·        wprowadzenie danych do systemów m.in. ERP i CRM

Oczekujemy:

·        wykształcenia min. średniego ekonomicznego mile widziane wyższe lub studenci ostatnich lat studiów zaocznych

·        komunikatywnej znajomości j. angielskiego

·        znajomości j. niemieckiego – mile widziana

·        zaawansowanej znajomości pakietu office, w szczególności Excel

·        mile widziane doświadczenie w backoffice

Dodatkowo oczekujemy od Ciebie takich kompetencji jak:

·        komunikatywność i wysoka kultura osobista

·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·        wysoka motywacja do działania i usilne dążenie do celu

·        samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·        wprowadzenie w systematykę działu sprzedaży i marketingu znanej firmy w branży konstrukcji stalowych

·        wprowadzenie do działania w środowisku międzynarodowym

·        szkolenia z zakresu zdobywania klientów

·        szkolenia z zakresu korespondencji biznesowej

·        naukę pisania pism handlowych

·        naukę przygotowywania raportów jak i sposobów raportowania

Aplikacje proszę składać na maila: hr@hcp.eu

Informacje firmie www.hcp.eu

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: